Home Tafels Salontafels Alle salontafels Ronde Salontafel Rivello Mangohout 80 cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | NL 0034 |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Mangohout afgewerkt in zwart/bruine kleur en brass antique accenten en onderstel |
| Bijzonderheden | Met opbergruimte |
| Lengte | 80 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 45 cm |
| Gewicht | 28 kg |
| Vorm | Ovaal |
| Merk | Tower Living |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Ronde Salontafel Rivello Mangohout 80 cm
509,-
Op voorraad
Levertijd: 3-7 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | NL 0034 |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Mangohout afgewerkt in zwart/bruine kleur en brass antique accenten en onderstel |
| Bijzonderheden | Met opbergruimte |
| Lengte | 80 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Hoogte | 45 cm |
| Gewicht | 28 kg |
| Vorm | Ovaal |
| Merk | Tower Living |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |





