Home Tafels Eettafels Rechte eettafels Ronde Eettafel Winslow 135cm Wit
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Eettafel Winslow valt op door zijn unieke onderstel en zacht afgerond blad. Afgewerkt in een lichte tint die past in zowel moderne als klassieke interieurs.
Specificaties
| Kleur | white |
|---|---|
| Materiaal | MDF, Metaal |
| Lengte | 135 cm |
| Breedte | 135 cm |
| Hoogte | 78 cm |
| Gewicht | 90 kg |
| Vorm | Rond |
| Lengte tafelblad | 135 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 716 klanten
Ronde Eettafel Winslow 135cm Wit
1.399,-
Op voorraad
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Eettafel Winslow valt op door zijn unieke onderstel en zacht afgerond blad. Afgewerkt in een lichte tint die past in zowel moderne als klassieke interieurs.
Specificaties
| Kleur | white |
|---|---|
| Materiaal | MDF, Metaal |
| Lengte | 135 cm |
| Breedte | 135 cm |
| Hoogte | 78 cm |
| Gewicht | 90 kg |
| Vorm | Rond |
| Lengte tafelblad | 135 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeSalontafel Major Marmer – 60 x 60 cm209,-In nabestelling










