Home Tafels Bijzettafels Alle bijzettafels Ronde Bijzettafel Villeray wit
Productomschrijving
Een stijlvolle bijzettafel met een rustige en moderne uitstraling. Ideaal voor een lamp, drankje of decoratief object. Het meubel voegt een verfijnd detail toe aan de zithoek. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Kleur | white |
|---|---|
| Set | Enkel |
| Materiaal | Aluminium, Glas, Marmer |
| Breedte | 40,0 cm |
| Hoogte | 53,0 cm |
| Gewicht | 16 kg |
| Vorm | Rond |
| Diepte | 40,0 cm |
Ronde Bijzettafel Villeray wit
298,-
Productomschrijving
Een stijlvolle bijzettafel met een rustige en moderne uitstraling. Ideaal voor een lamp, drankje of decoratief object. Het meubel voegt een verfijnd detail toe aan de zithoek. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Kleur | white |
|---|---|
| Set | Enkel |
| Materiaal | Aluminium, Glas, Marmer |
| Breedte | 40,0 cm |
| Hoogte | 53,0 cm |
| Gewicht | 16 kg |
| Vorm | Rond |
| Diepte | 40,0 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeBijzettafel Garcon – zwart109,-Op voorraad 1-5 werkdagen





