Home Tafels Bijzettafels Alle bijzettafels Ronde Bijzettafel Reid burgundy
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Deze bijzettafel in burgundy geeft een rijk accent naast de bank of fauteuil. De compacte vorm maakt hem praktisch, terwijl de kleur direct diepte toevoegt aan je interieur. Stijl hem af met een vaas of kaarshouder voor een complete look.
Specificaties
| Artikelnummer | 215619 |
|---|---|
| Kleur | Burgundy |
| Set | Enkel |
| Materiaal | IJzer |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 53 cm |
| Gewicht | 11 kg |
| Vorm | Rond |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 40 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Ronde Bijzettafel Reid burgundy
179,-
In nabestelling
(verwacht 15/06/2026)
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Deze bijzettafel in burgundy geeft een rijk accent naast de bank of fauteuil. De compacte vorm maakt hem praktisch, terwijl de kleur direct diepte toevoegt aan je interieur. Stijl hem af met een vaas of kaarshouder voor een complete look.
Specificaties
| Artikelnummer | 215619 |
|---|---|
| Kleur | Burgundy |
| Set | Enkel |
| Materiaal | IJzer |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 53 cm |
| Gewicht | 11 kg |
| Vorm | Rond |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 40 cm |






