Home Tafels Bijzettafels Alle bijzettafels Ronde Bijzettafel Oberoy Marmer en mangohout, 45cm
Productomschrijving
De bijzettafel Oberoy (45 cm) is een compacte maar luxe toevoeging aan ieder interieur, met een blad van Toronto marmer en een stevige voet van mangohout. Het elegante design en de hoogwaardige materialen zorgen voor een warme, verfijnde uitstraling. Ideaal naast een bank, fauteuil of als decoratief accent in de ruimte.
Specificaties
| Kleur | Blush beige |
|---|---|
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | mango, Toronto Marmer |
| Breedte | 45,0 cm |
| Hoogte | 56,0 cm |
| Gewicht | 2,3 kg |
| Vorm | Rond |
| Diepte | 45,0 cm |
Ronde Bijzettafel Oberoy Marmer en mangohout, 45cm
376,-
Productomschrijving
De bijzettafel Oberoy (45 cm) is een compacte maar luxe toevoeging aan ieder interieur, met een blad van Toronto marmer en een stevige voet van mangohout. Het elegante design en de hoogwaardige materialen zorgen voor een warme, verfijnde uitstraling. Ideaal naast een bank, fauteuil of als decoratief accent in de ruimte.
Specificaties
| Kleur | Blush beige |
|---|---|
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | mango, Toronto Marmer |
| Breedte | 45,0 cm |
| Hoogte | 56,0 cm |
| Gewicht | 2,3 kg |
| Vorm | Rond |
| Diepte | 45,0 cm |















