Home Tafels Bijzettafels Alle bijzettafels Ronde Bijzettafel Merrick 50cm – Coconuts
Productomschrijving
Deze bijzettafel heeft een compacte vorm met afgeronde lijnen en een gesloten uitstraling. De lichte kleur zorgt voor een rustige en neutrale aanwezigheid in het interieur. Door het eenvoudige silhouet is de tafel geschikt voor plaatsing naast een zitmeubel of in een hoek van de ruimte.
Specificaties
| Kleur | coconut milk |
|---|---|
| Set | Enkel |
| Materiaal | MDF |
| Lengte | 50 cm |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 51 cm |
| Gewicht | 11 kg |
| Vorm | Rond |
Ronde Bijzettafel Merrick 50cm – Coconuts
258,-
Productomschrijving
Deze bijzettafel heeft een compacte vorm met afgeronde lijnen en een gesloten uitstraling. De lichte kleur zorgt voor een rustige en neutrale aanwezigheid in het interieur. Door het eenvoudige silhouet is de tafel geschikt voor plaatsing naast een zitmeubel of in een hoek van de ruimte.
Specificaties
| Kleur | coconut milk |
|---|---|
| Set | Enkel |
| Materiaal | MDF |
| Lengte | 50 cm |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 51 cm |
| Gewicht | 11 kg |
| Vorm | Rond |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeSalontafel Steven Mangohout 50 x 50 cm139,-Niet op voorraad
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeBijzettafel Glaze 34cm – Crème149,-In nabestelling








