Home Tafels Bijzettafels Alle bijzettafels Ronde Bijzettafel Melzo kleur Beige
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | KV 0076 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | MDF afgewerkt met natuurlijk gips en behandeld met een PU lak |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 45 cm |
| Gewicht | 18,48 kg |
| Vorm | Rond |
| Merk | Tower Living |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Ronde Bijzettafel Melzo kleur Beige
249,-
Op voorraad
Levertijd: 3-7 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | KV 0076 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | MDF afgewerkt met natuurlijk gips en behandeld met een PU lak |
| Lengte | 60 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 45 cm |
| Gewicht | 18,48 kg |
| Vorm | Rond |
| Merk | Tower Living |





