Home Tafels Bijzettafels Alle bijzettafels Ronde Bijzettafel Marbelon Marmer en mangohout, 40cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 260248 |
|---|---|
| Kleur | Natuurlijk |
| Set | Enkel |
| Materiaal | Mango hout & marmer |
| Bijzonderheden | Maximum draagkracht 10 kg |
| Hoogte | 40 cm |
| Zitdiepte | 55 cm |
| Vorm | Rond |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
| Diepte | 40 cm |
| Type fitting | 8721274909821 |
By-Boo
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 716 klanten
Ronde Bijzettafel Marbelon Marmer en mangohout, 40cm
259,-
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Specificaties
| Artikelnummer | 260248 |
|---|---|
| Kleur | Natuurlijk |
| Set | Enkel |
| Materiaal | Mango hout & marmer |
| Bijzonderheden | Maximum draagkracht 10 kg |
| Hoogte | 40 cm |
| Zitdiepte | 55 cm |
| Vorm | Rond |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
| Diepte | 40 cm |
| Type fitting | 8721274909821 |








