Home Tafels Bijzettafels Alle bijzettafels Ronde Bijzettafel Ironville Marmer Ø50 cm – Goud
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 210756 |
|---|---|
| Kleur | Goud |
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Blad van marmer met metalen onderstel |
| Lengte | 50 cm |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 61 cm |
| Gewicht | 28,5 |
| Vorm | Rond |
| Lengte tafelblad | 50 cm |
| Merk | Richmond Interiors |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Ronde Bijzettafel Ironville Marmer Ø50 cm – Goud
571,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 210756 |
|---|---|
| Kleur | Goud |
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Blad van marmer met metalen onderstel |
| Lengte | 50 cm |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 61 cm |
| Gewicht | 28,5 |
| Vorm | Rond |
| Lengte tafelblad | 50 cm |
| Merk | Richmond Interiors |





