Home Tafels Bijzettafels Alle bijzettafels Ronde Bijzettafel Indie mocha mousse 40 cm
Productomschrijving
Een compacte bijzettafel die eenvoudig in verschillende ruimtes past. Het blad biedt ruimte voor een lamp, boek of decoratief object. Het ontwerp zorgt voor een subtiel stijlaccent. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215480 |
|---|---|
| Kleur | mocha mousse |
| Set | Enkel |
| Materiaal | MDF, Resin |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 47 cm |
| Gewicht | 13 kg |
| Vorm | Rond |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 40 cm |
Ronde Bijzettafel Indie mocha mousse 40 cm
288,-
Productomschrijving
Een compacte bijzettafel die eenvoudig in verschillende ruimtes past. Het blad biedt ruimte voor een lamp, boek of decoratief object. Het ontwerp zorgt voor een subtiel stijlaccent. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215480 |
|---|---|
| Kleur | mocha mousse |
| Set | Enkel |
| Materiaal | MDF, Resin |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 47 cm |
| Gewicht | 13 kg |
| Vorm | Rond |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 40 cm |







