Home Tafels Bijzettafels Alle bijzettafels Ronde Bijzettafel Ellery Keramiek 50cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Deze bijzettafel heeft een compacte vorm met afgeronde lijnen en een gesloten uitstraling. De warme bruintint zorgt voor een rustige aanwezigheid in het interieur. Het ontwerp oogt evenwichtig en ingetogen.
Specificaties
| Kleur | Brown |
|---|---|
| Set | Enkel |
| Materiaal | Keramiek, MDF, Fineer |
| Lengte | 50 cm |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 65 cm |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Vorm | Rond |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 716 klanten
Ronde Bijzettafel Ellery Keramiek 50cm
489,-
In nabestelling
(verwacht 24/08/2026)
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Deze bijzettafel heeft een compacte vorm met afgeronde lijnen en een gesloten uitstraling. De warme bruintint zorgt voor een rustige aanwezigheid in het interieur. Het ontwerp oogt evenwichtig en ingetogen.
Specificaties
| Kleur | Brown |
|---|---|
| Set | Enkel |
| Materiaal | Keramiek, MDF, Fineer |
| Lengte | 50 cm |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 65 cm |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Vorm | Rond |







