Home Tafels Bijzettafels Alle bijzettafels Ronde Bijzettafel Coco Chestnut
Productomschrijving
Een praktische bijzettafel die comfort en gebruiksgemak samenbrengt. Ideaal naast een bank of fauteuil voor dagelijkse items. Het ontwerp voegt een stijlvol detail toe aan de ruimte. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215469 |
|---|---|
| Kleur | Chestnut |
| Set | Enkel |
| Materiaal | MDF, Resin |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 45 cm |
| Gewicht | 16 kg |
| Vorm | Rond |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 50 cm |
Ronde Bijzettafel Coco Chestnut
328,-
Productomschrijving
Een praktische bijzettafel die comfort en gebruiksgemak samenbrengt. Ideaal naast een bank of fauteuil voor dagelijkse items. Het ontwerp voegt een stijlvol detail toe aan de ruimte. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215469 |
|---|---|
| Kleur | Chestnut |
| Set | Enkel |
| Materiaal | MDF, Resin |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 45 cm |
| Gewicht | 16 kg |
| Vorm | Rond |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 50 cm |




