Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Bartafels Ronde Bartafel Revelin Mangohout 80cm – Bruin
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Bartafel Revelin heeft een donkerbruin blad met elegante geborsteld gouden poten. Een verfijnde bartafel die een luxueus accent toevoegt aan je interieur.
Specificaties
| Artikelnummer | 213997 |
|---|---|
| Kleur | dark brown |
| Materiaal | Metaal, mango |
| Lengte | 75 cm |
| Breedte | 140 cm |
| Hoogte | 105 cm |
| Gewicht | 5,3 kg |
| Vorm | Rond |
| Merk | Richmond Interiors |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Ronde Bartafel Revelin Mangohout 80cm – Bruin
998,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Bartafel Revelin heeft een donkerbruin blad met elegante geborsteld gouden poten. Een verfijnde bartafel die een luxueus accent toevoegt aan je interieur.
Specificaties
| Artikelnummer | 213997 |
|---|---|
| Kleur | dark brown |
| Materiaal | Metaal, mango |
| Lengte | 75 cm |
| Breedte | 140 cm |
| Hoogte | 105 cm |
| Gewicht | 5,3 kg |
| Vorm | Rond |
| Merk | Richmond Interiors |








