Productomschrijving
By-Boo Rond Vloerkleed Fez
Verkrijgbaar in 2 kleuren; naturel en taupe
Tevens verkrijgbaar in een rechthoekig model
By-Boo Rond Vloerkleed Fez bestellen of kopen?
Bestel By-Boo Rond Vloerkleed Fez eenvoudig online en maak gebruik van gratis verzending
Wil je het By-Boo Rond Vloerkleed Fez in het echt bekijken? Kom dan langs in ons experience center. Onze medewerkers helpen je graag.
Specificaties
| Artikelnummer | 240049 |
|---|---|
| Kleur | Naturel |
| Materiaal | 100% Polyester, Achterzijde van katoen |
| Lengte | 220 cm |
| Breedte | 220 cm |
| Vorm | Rond |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | regelmatig stofzuigen |
Onderhoud
Handig bij je bestelling
-
Nieuw
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFoam Cleaner – Vlekverwijderaar12,95Niet op voorraad
Rond Vloerkleed Fez 220cm – Naturel
289,-
Productomschrijving
By-Boo Rond Vloerkleed Fez
Verkrijgbaar in 2 kleuren; naturel en taupe
Tevens verkrijgbaar in een rechthoekig model
By-Boo Rond Vloerkleed Fez bestellen of kopen?
Bestel By-Boo Rond Vloerkleed Fez eenvoudig online en maak gebruik van gratis verzending
Wil je het By-Boo Rond Vloerkleed Fez in het echt bekijken? Kom dan langs in ons experience center. Onze medewerkers helpen je graag.
Specificaties
| Artikelnummer | 240049 |
|---|---|
| Kleur | Naturel |
| Materiaal | 100% Polyester, Achterzijde van katoen |
| Lengte | 220 cm |
| Breedte | 220 cm |
| Vorm | Rond |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | regelmatig stofzuigen |
Onderhoud
Handig bij je bestelling
-
Nieuw
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFoam Cleaner – Vlekverwijderaar12,95Niet op voorraad










