Home Zitmeubels Hockers & Poefs Poef Noah – Beige (44 cm )
Productomschrijving
Een royale pouffe met een rustige en verfijnde uitstraling. De beige blockweave bekleding geeft het ontwerp een warme en toegankelijke basis. Te gebruiken als extra zitplaats of als comfortabele voetenbank binnen een zithoek. Een veelzijdige toevoeging die sfeer en functionaliteit combineert.
Specificaties
| Artikelnummer | 216057 |
|---|---|
| Kleur | beige blockweave |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, Multiplex, schuim |
| Breedte | 121 cm |
| Hoogte | 44 cm |
| Zitdiepte | 66 cm |
| Zithoogte | 44 cm |
| Gewicht | 17 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 121 cm |
Poef Noah – Beige (44 cm )
399,-
Productomschrijving
Een royale pouffe met een rustige en verfijnde uitstraling. De beige blockweave bekleding geeft het ontwerp een warme en toegankelijke basis. Te gebruiken als extra zitplaats of als comfortabele voetenbank binnen een zithoek. Een veelzijdige toevoeging die sfeer en functionaliteit combineert.
Specificaties
| Artikelnummer | 216057 |
|---|---|
| Kleur | beige blockweave |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, Multiplex, schuim |
| Breedte | 121 cm |
| Hoogte | 44 cm |
| Zitdiepte | 66 cm |
| Zithoogte | 44 cm |
| Gewicht | 17 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 121 cm |






