Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Hockers & Poefs Poef Lexie Geweven stof 45cm – Greige
Productomschrijving
Poef Lexie (45 cm) is een stijlvolle en veelzijdige zitoplossing of bijzettafel, verkrijgbaar in de nieuwe stoffen cream dalia, grey dalia en terra dalia. Dankzij het compacte formaat en de zachte, luxe bekleding is Lexie perfect als extra zitplek, voetenbankje of decoratief accent in elk interieur.
Specificaties
| Artikelnummer | 213316 |
|---|---|
| Kleur | Greige |
| Materiaal | Metaal, 100% Polyester, Multiplex, schuim, staal |
| Lengte | 45 cm |
| Breedte | 45 cm |
| Hoogte | 47 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 45 cm |
Poef Lexie Geweven stof 45cm – Greige
158,-
Productomschrijving
Poef Lexie (45 cm) is een stijlvolle en veelzijdige zitoplossing of bijzettafel, verkrijgbaar in de nieuwe stoffen cream dalia, grey dalia en terra dalia. Dankzij het compacte formaat en de zachte, luxe bekleding is Lexie perfect als extra zitplek, voetenbankje of decoratief accent in elk interieur.
Specificaties
| Artikelnummer | 213316 |
|---|---|
| Kleur | Greige |
| Materiaal | Metaal, 100% Polyester, Multiplex, schuim, staal |
| Lengte | 45 cm |
| Breedte | 45 cm |
| Hoogte | 47 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 45 cm |








