Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Hockers & Poefs Poef Lexie – Cream (70 cm )
Productomschrijving
Poef Lexie (70 cm) combineert comfort met elegantie en is verkrijgbaar in de nieuwe stoffen cream dalia en terra dalia. Het royale formaat maakt deze poef ideaal als extra zitplek, stijlvolle salontafelvervanger of sfeervol accent in een modern interieur.
Specificaties
| Artikelnummer | 213301 |
|---|---|
| Kleur | Cream |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, Multiplex, schuim, staal |
| Breedte | 42 cm |
| Hoogte | 42 cm |
| Zithoogte | 70 cm |
| Gewicht | 11 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
Poef Lexie – Cream (70 cm )
267,-
Productomschrijving
Poef Lexie (70 cm) combineert comfort met elegantie en is verkrijgbaar in de nieuwe stoffen cream dalia en terra dalia. Het royale formaat maakt deze poef ideaal als extra zitplek, stijlvolle salontafelvervanger of sfeervol accent in een modern interieur.
Specificaties
| Artikelnummer | 213301 |
|---|---|
| Kleur | Cream |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, Multiplex, schuim, staal |
| Breedte | 42 cm |
| Hoogte | 42 cm |
| Zithoogte | 70 cm |
| Gewicht | 11 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Charlotte Bouclé Taupe469,-Op voorraad 1-5 werkdagen







