Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Hockers & Poefs Poef Lexie – Cream (45 cm )
Productomschrijving
Poef Lexie (45 cm) is een stijlvolle en veelzijdige zitoplossing of bijzettafel, verkrijgbaar in de nieuwe stoffen cream dalia, grey dalia en terra dalia. Dankzij het compacte formaat en de zachte, luxe bekleding is Lexie perfect als extra zitplek, voetenbankje of decoratief accent in elk interieur.
Specificaties
| Artikelnummer | 213297 |
|---|---|
| Kleur | Cream |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Metaal, 100% Polyester, Multiplex, schuim, staal |
| Breedte | 45 cm |
| Hoogte | 47 cm |
| Zithoogte | 47 cm |
| Gewicht | 7 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
Poef Lexie – Cream (45 cm )
158,-
Productomschrijving
Poef Lexie (45 cm) is een stijlvolle en veelzijdige zitoplossing of bijzettafel, verkrijgbaar in de nieuwe stoffen cream dalia, grey dalia en terra dalia. Dankzij het compacte formaat en de zachte, luxe bekleding is Lexie perfect als extra zitplek, voetenbankje of decoratief accent in elk interieur.
Specificaties
| Artikelnummer | 213297 |
|---|---|
| Kleur | Cream |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Metaal, 100% Polyester, Multiplex, schuim, staal |
| Breedte | 45 cm |
| Hoogte | 47 cm |
| Zithoogte | 47 cm |
| Gewicht | 7 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Charlotte Bouclé Taupe469,-Op voorraad 1-5 werkdagen







