Home Zitmeubels Hockers & Poefs Poef Lexie – Bruin (70 cm )
Productomschrijving
Een ronde pouffe met een krachtig karakter. Het brown labyrinth dessin geeft het ontwerp diepte en visuele dynamiek, terwijl de zachte afwerking comfort biedt. Geschikt als extra zitplaats of als stijlvolle voetenbank. Een expressief element dat warmte en structuur in de ruimte brengt.
Specificaties
| Artikelnummer | 216062 |
|---|---|
| Kleur | brown labyrinth |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, Multiplex, schuim, staal |
| Breedte | 70 cm |
| Hoogte | 42 cm |
| Zitdiepte | 70 cm |
| Zithoogte | 42 cm |
| Gewicht | 11 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 70 cm |
Poef Lexie – Bruin (70 cm )
267,-
Productomschrijving
Een ronde pouffe met een krachtig karakter. Het brown labyrinth dessin geeft het ontwerp diepte en visuele dynamiek, terwijl de zachte afwerking comfort biedt. Geschikt als extra zitplaats of als stijlvolle voetenbank. Een expressief element dat warmte en structuur in de ruimte brengt.
Specificaties
| Artikelnummer | 216062 |
|---|---|
| Kleur | brown labyrinth |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, Multiplex, schuim, staal |
| Breedte | 70 cm |
| Hoogte | 42 cm |
| Zitdiepte | 70 cm |
| Zithoogte | 42 cm |
| Gewicht | 11 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 70 cm |




