Home Zitmeubels Hockers & Poefs Poef Lexie – Beige (45 cm )
Productomschrijving
Een compacte pouffe met een zachte en toegankelijke uitstraling. Het beige chevron patroon zorgt voor subtiele beweging in het ontwerp. Ideaal als flexibel accent binnen een zithoek of slaapkamer. Een veelzijdige toevoeging die comfort en stijl combineert in een kleiner formaat.
Specificaties
| Artikelnummer | 216061 |
|---|---|
| Kleur | beige chevron |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, Multiplex, schuim, staal |
| Breedte | 45 cm |
| Hoogte | 47 cm |
| Zitdiepte | 45 cm |
| Zithoogte | 47 cm |
| Gewicht | 7 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 45 cm |
Poef Lexie – Beige (45 cm )
158,-
Productomschrijving
Een compacte pouffe met een zachte en toegankelijke uitstraling. Het beige chevron patroon zorgt voor subtiele beweging in het ontwerp. Ideaal als flexibel accent binnen een zithoek of slaapkamer. Een veelzijdige toevoeging die comfort en stijl combineert in een kleiner formaat.
Specificaties
| Artikelnummer | 216061 |
|---|---|
| Kleur | beige chevron |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, Multiplex, schuim, staal |
| Breedte | 45 cm |
| Hoogte | 47 cm |
| Zitdiepte | 45 cm |
| Zithoogte | 47 cm |
| Gewicht | 7 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 45 cm |




