Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Hockers & Poefs Poef Jace – Sand (45 cm )
Productomschrijving
Een compacte pouffe met een rustige en moderne uitstraling. De sand uitvoering geeft het ontwerp een warme basis, terwijl de fire retardant afwerking geschikt is voor uiteenlopende toepassingen. Ideaal als extra zitplaats of als subtiel accent binnen de zithoek.
Specificaties
| Artikelnummer | 216042 |
|---|---|
| Kleur | be easy sand |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam |
| Breedte | 64 cm |
| Hoogte | 45 cm |
| Zitdiepte | 64 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Gewicht | 7 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 64 cm |
Poef Jace – Sand (45 cm )
248,-
Productomschrijving
Een compacte pouffe met een rustige en moderne uitstraling. De sand uitvoering geeft het ontwerp een warme basis, terwijl de fire retardant afwerking geschikt is voor uiteenlopende toepassingen. Ideaal als extra zitplaats of als subtiel accent binnen de zithoek.
Specificaties
| Artikelnummer | 216042 |
|---|---|
| Kleur | be easy sand |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam |
| Breedte | 64 cm |
| Hoogte | 45 cm |
| Zitdiepte | 64 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Gewicht | 7 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 64 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Peter – Groen599,-Niet op voorraad




