Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Hockers & Poefs Poef Cupid – Mocca met opslag (70 cm )
Productomschrijving
Een veelzijdige poef die comfort en functionaliteit combineert. De binnenruimte biedt handige opbergruimte voor kleine accessoires. Tegelijk vormt het een stijlvol element in de zithoek. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215525 |
|---|---|
| Kleur | mocca linear |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam |
| Bijzonderheden | Opslag onder de zitting |
| Breedte | 43 cm |
| Hoogte | 47 cm |
| Zitdiepte | 43 cm |
| Zithoogte | 47 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 51 cm |
Poef Cupid – Mocca met opslag (70 cm )
229,-
Productomschrijving
Een veelzijdige poef die comfort en functionaliteit combineert. De binnenruimte biedt handige opbergruimte voor kleine accessoires. Tegelijk vormt het een stijlvol element in de zithoek. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215525 |
|---|---|
| Kleur | mocca linear |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam |
| Bijzonderheden | Opslag onder de zitting |
| Breedte | 43 cm |
| Hoogte | 47 cm |
| Zitdiepte | 43 cm |
| Zithoogte | 47 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 51 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Peter – Groen599,-Niet op voorraad









