Home Zitmeubels Hockers & Poefs Poef Cupid – Beige met opslag 70 cm
Productomschrijving
Een zachte poef die zorgt voor extra comfort in de zithoek. Ideaal als voetenbankje of als extra zitplaats wanneer nodig. De verborgen opbergruimte maakt het meubel zowel praktisch als decoratief. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Kleur | beige angora |
|---|---|
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, polywood, Pu Foam |
| Bijzonderheden | Opslag onder de zitting |
| Breedte | 43,0 cm |
| Hoogte | 47,0 cm |
| Zithoogte | 47,0 cm |
| Gewicht | 10 kg |
Poef Cupid – Beige met opslag 70 cm
229,-
Productomschrijving
Een zachte poef die zorgt voor extra comfort in de zithoek. Ideaal als voetenbankje of als extra zitplaats wanneer nodig. De verborgen opbergruimte maakt het meubel zowel praktisch als decoratief. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Kleur | beige angora |
|---|---|
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, polywood, Pu Foam |
| Bijzonderheden | Opslag onder de zitting |
| Breedte | 43,0 cm |
| Hoogte | 47,0 cm |
| Zithoogte | 47,0 cm |
| Gewicht | 10 kg |









