Home Zitmeubels Hockers & Poefs Poef Ciela – Bruin (43 cm )
Productomschrijving
Deze pouffe valt op door het uitgesproken labyrinthpatroon in een warme bruintint. Het dessin geeft het meubel een speels karakter, terwijl de afgeronde vorm zorgt voor balans in de ruimte. Geschikt als bijzetzitplaats of als praktische voetenbank. Een decoratief element dat comfort en uitstraling subtiel samenbrengt.
Specificaties
| Artikelnummer | 216374 |
|---|---|
| Kleur | brown labyrinth |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, Multiplex, schuim |
| Breedte | 51 cm |
| Hoogte | 43 cm |
| Zitdiepte | 51 cm |
| Zithoogte | 43 cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 51 cm |
Poef Ciela – Bruin (43 cm )
145,-
Productomschrijving
Deze pouffe valt op door het uitgesproken labyrinthpatroon in een warme bruintint. Het dessin geeft het meubel een speels karakter, terwijl de afgeronde vorm zorgt voor balans in de ruimte. Geschikt als bijzetzitplaats of als praktische voetenbank. Een decoratief element dat comfort en uitstraling subtiel samenbrengt.
Specificaties
| Artikelnummer | 216374 |
|---|---|
| Kleur | brown labyrinth |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, Multiplex, schuim |
| Breedte | 51 cm |
| Hoogte | 43 cm |
| Zitdiepte | 51 cm |
| Zithoogte | 43 cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 51 cm |





