Home Zitmeubels Hockers & Poefs Poef Camille – Bruin (46 m )
Productomschrijving
Een royale pouffe met een warme en krachtige uitstraling. De brown chunky bekleding voegt rijke textuur en diepte toe aan het ontwerp. Te gebruiken als extra zitplaats of comfortabele voetenbank binnen een zithoek. Een expressieve toevoeging met veelzijdige inzetbaarheid.
Specificaties
| Artikelnummer | 216066 |
|---|---|
| Kleur | brown chunky |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, Multiplex, schuim |
| Breedte | 131 cm |
| Hoogte | 46 cm |
| Zitdiepte | 46 cm |
| Zithoogte | 46 cm |
| Gewicht | 20 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 131 cm |
Poef Camille – Bruin (46 m )
439,-
Productomschrijving
Een royale pouffe met een warme en krachtige uitstraling. De brown chunky bekleding voegt rijke textuur en diepte toe aan het ontwerp. Te gebruiken als extra zitplaats of comfortabele voetenbank binnen een zithoek. Een expressieve toevoeging met veelzijdige inzetbaarheid.
Specificaties
| Artikelnummer | 216066 |
|---|---|
| Kleur | brown chunky |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, Multiplex, schuim |
| Breedte | 131 cm |
| Hoogte | 46 cm |
| Zitdiepte | 46 cm |
| Zithoogte | 46 cm |
| Gewicht | 20 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 131 cm |




