Home Merken LOFT24 LOFT24 Verlichting Plafondlamp Tres Amber glas, 3-lamps
Productomschrijving
Plafondlamp Mix heeft een bronskleurig metalen armatuur en is voorzien van drie amberkleurige glazen kappen in verschillende vormen. Dankzij het compacte ontwerp is deze plafondlamp ideaal voor ruimtes waar een subtiel maar stijlvol lichtpunt gewenst is, zoals de hal, woonkamer of slaapkamer. Voor het beste resultaat worden lichtbronnen 8465 (3×) geadviseerd.
Specificaties
| Artikelnummer | 7883/39A |
|---|---|
| Kleur | Amber glas |
| Materiaal | Amberkleurig glas en bronskleurig metalen armatuur |
| Breedte | 41 cm |
| Hoogte | 24 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 41 cm |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 3 |
Onderhoud
Handig bij je bestelling
Plafondlamp Tres Amber glas, 3-lamps
69,95
Productomschrijving
Plafondlamp Mix heeft een bronskleurig metalen armatuur en is voorzien van drie amberkleurige glazen kappen in verschillende vormen. Dankzij het compacte ontwerp is deze plafondlamp ideaal voor ruimtes waar een subtiel maar stijlvol lichtpunt gewenst is, zoals de hal, woonkamer of slaapkamer. Voor het beste resultaat worden lichtbronnen 8465 (3×) geadviseerd.
Specificaties
| Artikelnummer | 7883/39A |
|---|---|
| Kleur | Amber glas |
| Materiaal | Amberkleurig glas en bronskleurig metalen armatuur |
| Breedte | 41 cm |
| Hoogte | 24 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 41 cm |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 3 |




