Home Merken LOFT24 LOFT24 Verlichting Plafondlamp Pebble 2-lichts Artic – Zwart
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 7005/77 |
|---|---|
| Kleur | Zwart, Artic zwart, Mat Zwart |
| Materiaal | Glas, gepoedercoat metaal |
| Bijzonderheden | Advies lichtbron: E27 LED-lamp, Geschikt voor binnengebruik, Kleur: mat zwart, max. 8W per lichtpunt, Uitgevoerd met 2 lichtpunten |
| Breedte | 73 cm |
| Hoogte | 31 cm |
| Gewicht | 3 kg |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 33 cm |
| Type fitting | E27 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 2 |
Loft24
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 716 klanten
Plafondlamp Pebble 2-lichts Artic – Zwart
119,95
Op voorraad
Levertijd: 3-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 7005/77 |
|---|---|
| Kleur | Zwart, Artic zwart, Mat Zwart |
| Materiaal | Glas, gepoedercoat metaal |
| Bijzonderheden | Advies lichtbron: E27 LED-lamp, Geschikt voor binnengebruik, Kleur: mat zwart, max. 8W per lichtpunt, Uitgevoerd met 2 lichtpunten |
| Breedte | 73 cm |
| Hoogte | 31 cm |
| Gewicht | 3 kg |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 33 cm |
| Type fitting | E27 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 2 |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeLedlamp Lumi – Zwart34,95Op voorraad Levertijd: 2-5 werkdagen
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeLedlamp Edi 6.4cm – 6W Dimbaar5,95Op voorraad 1-5 werkdagen







