Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Plafondlampen Plafondlamp Cailey Geborsteld Goud
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
De Cailey plafondlamp is de perfecte verlichting en decoratieve aanvulling voor jouw hal, gang of woonkamer. Hij geeft een warme en gastvrije sfeer. Cailey is gemaakt van goudkleurig aluminium.
Specificaties
| Artikelnummer | 210705 |
|---|---|
| Kleur | Brushed Gold |
| Materiaal | Aluminium, IJzer, silica gel |
| Lengte | 57 cm |
| Breedte | 69 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Type fitting | LED |
| Lichtbron | Inclusie lichtbron |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Plafondlamp Cailey Geborsteld Goud
454,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
De Cailey plafondlamp is de perfecte verlichting en decoratieve aanvulling voor jouw hal, gang of woonkamer. Hij geeft een warme en gastvrije sfeer. Cailey is gemaakt van goudkleurig aluminium.
Specificaties
| Artikelnummer | 210705 |
|---|---|
| Kleur | Brushed Gold |
| Materiaal | Aluminium, IJzer, silica gel |
| Lengte | 57 cm |
| Breedte | 69 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Type fitting | LED |
| Lichtbron | Inclusie lichtbron |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeWandlamp Ovo – Zwart69,95Op voorraad Levertijd: 2-5 werkdagen







