Home Merken LOFT24 LOFT24 Accesoires Paraplubak Wave 2 Mangohout
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Paraplubak Tweak is gemaakt van mangohout en afgewerkt met een zandkleurige finish. Het open, verticale lattenontwerp zorgt voor een luchtige uitstraling in de hal of bij de entree. Deze paraplubak is onderdeel van de Tweak‑serie.
Specificaties
| Artikelnummer | 2374/16ZA |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Massief mangohout |
| Breedte | 29 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Gewicht | 3 kg |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 29 cm |
Loft24
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Paraplubak Wave 2 Mangohout
129,95
Op voorraad
Levertijd: 3-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Paraplubak Tweak is gemaakt van mangohout en afgewerkt met een zandkleurige finish. Het open, verticale lattenontwerp zorgt voor een luchtige uitstraling in de hal of bij de entree. Deze paraplubak is onderdeel van de Tweak‑serie.
Specificaties
| Artikelnummer | 2374/16ZA |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Massief mangohout |
| Breedte | 29 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Gewicht | 3 kg |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 29 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeOphanghaken Curve – Zwart11,95Op voorraad Levertijd: 4 weken







