Home Accessoires Spiegels Alle spiegels Ovale Spiegel Draven 160 x 60cm Champagne Gold
Productomschrijving
Deze spiegel heeft een afgeronde vorm met een verfijnde omlijsting in een zachte goudtint. De rand oogt gelijkmatig en rustig, wat bijdraagt aan een elegante uitstraling. Door het evenwichtige ontwerp past de spiegel goed binnen zowel moderne als meer klassieke interieurs.
Specificaties
| Artikelnummer | 214208 |
|---|---|
| Kleur | Champagne gold |
| Materiaal | MDF, Spiegel |
| Lengte | 2 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 160 cm |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
Ovale Spiegel Draven 160 x 60cm Champagne Gold
239,-
Productomschrijving
Deze spiegel heeft een afgeronde vorm met een verfijnde omlijsting in een zachte goudtint. De rand oogt gelijkmatig en rustig, wat bijdraagt aan een elegante uitstraling. Door het evenwichtige ontwerp past de spiegel goed binnen zowel moderne als meer klassieke interieurs.
Specificaties
| Artikelnummer | 214208 |
|---|---|
| Kleur | Champagne gold |
| Materiaal | MDF, Spiegel |
| Lengte | 2 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 160 cm |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
Gerelateerde producten
-
Concept store
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeStoel Lynn – Beige139,-Op voorraad 2-5 werkdagen







