Home Tafels Salontafels Alle salontafels Ovale Salontafel Romano Keramiek in Travertin-look, 135 x 70cm
Productomschrijving
Salontafel Romano Arch is uitgevoerd met een keramiek blad in travertin-look en heeft een lengte van 135 cm. Het blad rust op een opvallend frame bestaande uit twee halve manen met een eigentijds golfontwerp. Keramiek staat bekend om zijn onderhoudsvriendelijke en krasbestendige eigenschappen. Deze tafel is onderdeel van de Romano-serie.
Specificaties
| Artikelnummer | 4578/89D |
|---|---|
| Kleur | Travertin look |
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Keramiek met travertin look |
| Lengte | 135 cm |
| Breedte | 135 cm |
| Hoogte | 42 cm |
| Gewicht | 3,5 kg |
| Vorm | Ovaal |
| Lengte tafelblad | 135 cm |
| Diepte | 70 cm |
Ovale Salontafel Romano Keramiek in Travertin-look, 135 x 70cm
299,-
Productomschrijving
Salontafel Romano Arch is uitgevoerd met een keramiek blad in travertin-look en heeft een lengte van 135 cm. Het blad rust op een opvallend frame bestaande uit twee halve manen met een eigentijds golfontwerp. Keramiek staat bekend om zijn onderhoudsvriendelijke en krasbestendige eigenschappen. Deze tafel is onderdeel van de Romano-serie.
Specificaties
| Artikelnummer | 4578/89D |
|---|---|
| Kleur | Travertin look |
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Keramiek met travertin look |
| Lengte | 135 cm |
| Breedte | 135 cm |
| Hoogte | 42 cm |
| Gewicht | 3,5 kg |
| Vorm | Ovaal |
| Lengte tafelblad | 135 cm |
| Diepte | 70 cm |









