Home Tafels Salontafels Alle salontafels Ovale Salontafel Premana Mangohout 135 x 75cm – Bruin
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | AA 0164 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Gezandstraald Mangohout |
| Breedte | 135 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Vorm | Ovaal |
| Merk | Tower Living |
| Diepte | 75 cm |
Tower Living
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Ovale Salontafel Premana Mangohout 135 x 75cm – Bruin
399,-
In nabestelling
(verwacht 14/06/2026)
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | AA 0164 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Gezandstraald Mangohout |
| Breedte | 135 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Vorm | Ovaal |
| Merk | Tower Living |
| Diepte | 75 cm |




