Home Tafels Laptoptafels Ovale Laptoptafel Wave Mangohout, 45 x 35cm
Productomschrijving
Overzettafel Wave is gemaakt van mangohout en uitgevoerd in een zandkleurige finish. Het ontwerp heeft een halfronde vorm waarbij de gebogen zijde is voorzien van het kenmerkende Wave‑patroon. De tafel schuift eenvoudig over een bank of fauteuil, ideaal voor snacks, drankjes of een laptop. Deze overzettafel is onderdeel van de Wave‑serie.
Specificaties
| Artikelnummer | 2347/16ZA |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Massief mangohout |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 70 cm |
| Gewicht | 8 kg |
| Vorm | Ovaal |
| Diepte | 45 cm |
Ovale Laptoptafel Wave Mangohout, 45 x 35cm
149,-
Productomschrijving
Overzettafel Wave is gemaakt van mangohout en uitgevoerd in een zandkleurige finish. Het ontwerp heeft een halfronde vorm waarbij de gebogen zijde is voorzien van het kenmerkende Wave‑patroon. De tafel schuift eenvoudig over een bank of fauteuil, ideaal voor snacks, drankjes of een laptop. Deze overzettafel is onderdeel van de Wave‑serie.
Specificaties
| Artikelnummer | 2347/16ZA |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Massief mangohout |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 70 cm |
| Gewicht | 8 kg |
| Vorm | Ovaal |
| Diepte | 45 cm |









