Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Laptoptafels Ovale Laptoptafel Arosa Travertin 45 x 30cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
De bijzettafel Arosa straalt eenvoud en klasse uit. Met zijn verfijnde ontwerp en compacte formaat past hij moeiteloos in elke ruimte, als stijlvol accent of praktisch tafeltje naast een fauteuil.
Specificaties
| Artikelnummer | 213668 |
|---|---|
| Kleur | Brown |
| Materiaal | Aluminium, MDF, Travertine |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 46 cm |
| Hoogte | 63 cm |
| Gewicht | 11 kg |
| Vorm | Ovaal |
| Merk | Richmond Interiors |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Ovale Laptoptafel Arosa Travertin 45 x 30cm
389,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
De bijzettafel Arosa straalt eenvoud en klasse uit. Met zijn verfijnde ontwerp en compacte formaat past hij moeiteloos in elke ruimte, als stijlvol accent of praktisch tafeltje naast een fauteuil.
Specificaties
| Artikelnummer | 213668 |
|---|---|
| Kleur | Brown |
| Materiaal | Aluminium, MDF, Travertine |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 46 cm |
| Hoogte | 63 cm |
| Gewicht | 11 kg |
| Vorm | Ovaal |
| Merk | Richmond Interiors |








