Home Tafels Salontafels Alle salontafels Outdoor Salontafel Quinn 86cm Beige
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
De Quinn salontafel is gemaakt van roestbestendig aluminium met een gelakte afwerking. Ontworpen voor buitengebruik, combineert hij een zachte tint met een moderne uitstraling.
Specificaties
| Artikelnummer | 214251 |
|---|---|
| Kleur | light beige |
| Set | Enkel |
| Materiaal | Aluminium |
| Lengte | 86 cm |
| Breedte | 86 cm |
| Hoogte | 38 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Vorm | Rond |
| Merk | Richmond Interiors |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Outdoor Salontafel Quinn 86cm Beige
599,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
De Quinn salontafel is gemaakt van roestbestendig aluminium met een gelakte afwerking. Ontworpen voor buitengebruik, combineert hij een zachte tint met een moderne uitstraling.
Specificaties
| Artikelnummer | 214251 |
|---|---|
| Kleur | light beige |
| Set | Enkel |
| Materiaal | Aluminium |
| Lengte | 86 cm |
| Breedte | 86 cm |
| Hoogte | 38 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Vorm | Rond |
| Merk | Richmond Interiors |






