Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Eettafels Outdoor Ronde eettafel Urban Bloom – 130 cm
Productomschrijving
De ronde eettafel Urban Bloom 130Ø geeft je buitenruimte of eetkamer een moderne en organische uitstraling. Gemaakt van weerbestendige materialen en perfect voor intieme diners of gezellige brunches.
Specificaties
| Artikelnummer | 213771 |
|---|---|
| Kleur | sandstone |
| Set | Enkel |
| Materiaal | IJzer, Acryl, betonmateriaal, vezel |
| Lengte | 130 cm |
| Breedte | 130 cm |
| Hoogte | 78 cm |
| Gewicht | 10,2 kg |
| Vorm | Rond |
| Lengte tafelblad | 130 m |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Richmond Interiors |
Outdoor Ronde eettafel Urban Bloom – 130 cm
1.462,-
Productomschrijving
De ronde eettafel Urban Bloom 130Ø geeft je buitenruimte of eetkamer een moderne en organische uitstraling. Gemaakt van weerbestendige materialen en perfect voor intieme diners of gezellige brunches.
Specificaties
| Artikelnummer | 213771 |
|---|---|
| Kleur | sandstone |
| Set | Enkel |
| Materiaal | IJzer, Acryl, betonmateriaal, vezel |
| Lengte | 130 cm |
| Breedte | 130 cm |
| Hoogte | 78 cm |
| Gewicht | 10,2 kg |
| Vorm | Rond |
| Lengte tafelblad | 130 m |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Richmond Interiors |







