Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Eettafels Outdoor Ovale eettafel Urban Bloom – 280 cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
De Urban Bloom 280 is een statement piece voor grotere gezelschappen. Zijn strakke lijnen en indrukwekkende lengte zorgen voor een luxe uitstraling in de tuin, veranda of eetkamer.
Specificaties
| Artikelnummer | 213773 |
|---|---|
| Kleur | sandstone |
| Set | Enkel |
| Materiaal | IJzer, Acryl, betonmateriaal, vezel |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 280 cm |
| Hoogte | 78 cm |
| Gewicht | 182 kg |
| Vorm | Ovaal |
| Lengte tafelblad | 280 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 100 cm |
| Hoogte onderkant tafel | 71 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Outdoor Ovale eettafel Urban Bloom – 280 cm
2.470,-
In nabestelling
(verwacht 27/07/2026)
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
De Urban Bloom 280 is een statement piece voor grotere gezelschappen. Zijn strakke lijnen en indrukwekkende lengte zorgen voor een luxe uitstraling in de tuin, veranda of eetkamer.
Specificaties
| Artikelnummer | 213773 |
|---|---|
| Kleur | sandstone |
| Set | Enkel |
| Materiaal | IJzer, Acryl, betonmateriaal, vezel |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 280 cm |
| Hoogte | 78 cm |
| Gewicht | 182 kg |
| Vorm | Ovaal |
| Lengte tafelblad | 280 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 100 cm |
| Hoogte onderkant tafel | 71 cm |









