Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Eettafels Outdoor Ovale eettafel Urban Bloom – 230 cm
Productomschrijving
Met zijn royale formaat en moderne uitstraling is de Urban Bloom 230 een echte blikvanger in iedere ruimte. Geschikt voor zowel indoor als outdoor gebruik, dankzij de stevige materialen en stijlvolle afwerking.
Specificaties
| Artikelnummer | 213774 |
|---|---|
| Kleur | sandstone |
| Set | Enkel |
| Materiaal | IJzer, betonmateriaal, vezel |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 230 cm |
| Hoogte | 78 cm |
| Gewicht | 162 kg |
| Vorm | Ovaal |
| Lengte tafelblad | 230 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 100 cm |
| Hoogte onderkant tafel | 71 cm |
Outdoor Ovale eettafel Urban Bloom – 230 cm
2.190,-
Productomschrijving
Met zijn royale formaat en moderne uitstraling is de Urban Bloom 230 een echte blikvanger in iedere ruimte. Geschikt voor zowel indoor als outdoor gebruik, dankzij de stevige materialen en stijlvolle afwerking.
Specificaties
| Artikelnummer | 213774 |
|---|---|
| Kleur | sandstone |
| Set | Enkel |
| Materiaal | IJzer, betonmateriaal, vezel |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 230 cm |
| Hoogte | 78 cm |
| Gewicht | 162 kg |
| Vorm | Ovaal |
| Lengte tafelblad | 230 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 100 cm |
| Hoogte onderkant tafel | 71 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeSalontafel Steven Mangohout 50 x 50 cm139,-Niet op voorraad








