Home Tuin Tuintafels Outdoor Ovale eettafel Urban Bloom – 220 cm
Productomschrijving
Strak en elegant – de ovale Urban Bloom 220 tafel is ideaal voor wie houdt van tijdloos design. De organische vorm biedt plaats aan meerdere gasten, terwijl de duurzame afwerking perfect is voor gebruik binnen én buiten.
Specificaties
| Artikelnummer | 213772 |
|---|---|
| Kleur | sandstone |
| Set | Enkel |
| Materiaal | IJzer, betonmateriaal, vezel |
| Lengte | 113 cm |
| Breedte | 220 cm |
| Hoogte | 78 cm |
| Gewicht | 168 kg |
| Vorm | Ovaal |
| Lengte tafelblad | 220 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 113 cm |
| Hoogte onderkant tafel | 71 cm |
Outdoor Ovale eettafel Urban Bloom – 220 cm
2.142,-
Productomschrijving
Strak en elegant – de ovale Urban Bloom 220 tafel is ideaal voor wie houdt van tijdloos design. De organische vorm biedt plaats aan meerdere gasten, terwijl de duurzame afwerking perfect is voor gebruik binnen én buiten.
Specificaties
| Artikelnummer | 213772 |
|---|---|
| Kleur | sandstone |
| Set | Enkel |
| Materiaal | IJzer, betonmateriaal, vezel |
| Lengte | 113 cm |
| Breedte | 220 cm |
| Hoogte | 78 cm |
| Gewicht | 168 kg |
| Vorm | Ovaal |
| Lengte tafelblad | 220 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 113 cm |
| Hoogte onderkant tafel | 71 cm |








