Home Tuin Tuintafels Outdoor Organische Salontafel Urban Bloom 152 x 94cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Stoer, stijlvol en bestand tegen de elementen – de Urban Bloom salontafel is ontworpen voor zowel buitenleven als indoor comfort. Combineer hem met andere items uit de collectie voor een complete look.
Specificaties
| Artikelnummer | 213776 |
|---|---|
| Kleur | sandstone |
| Set | Enkel |
| Materiaal | IJzer, Acryl, betonmateriaal, vezel |
| Lengte | 92 cm |
| Breedte | 150 cm |
| Hoogte | 38 cm |
| Gewicht | 71 kg |
| Vorm | Organisch |
| Lengte tafelblad | 150 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Richmond Interiors |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Outdoor Organische Salontafel Urban Bloom 152 x 94cm
1.025,-
In nabestelling
(verwacht 27/07/2026)
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Stoer, stijlvol en bestand tegen de elementen – de Urban Bloom salontafel is ontworpen voor zowel buitenleven als indoor comfort. Combineer hem met andere items uit de collectie voor een complete look.
Specificaties
| Artikelnummer | 213776 |
|---|---|
| Kleur | sandstone |
| Set | Enkel |
| Materiaal | IJzer, Acryl, betonmateriaal, vezel |
| Lengte | 92 cm |
| Breedte | 150 cm |
| Hoogte | 38 cm |
| Gewicht | 71 kg |
| Vorm | Organisch |
| Lengte tafelblad | 150 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Richmond Interiors |









