Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Eettafels Outdoor Organische Eettafel Urban Bloom 140cm
Productomschrijving
De ronde Urban Bloom 140Ø tafel brengt gezelligheid en stijl samen. Perfect voor diners in de open lucht of als designstuk in je eetkamer. Weerbestendig én sfeervol: een echte alleskunner.
Specificaties
| Artikelnummer | 213775 |
|---|---|
| Kleur | sandstone |
| Set | Enkel |
| Materiaal | IJzer, Acryl, betonmateriaal, vezel |
| Lengte | 140 cm |
| Breedte | 140 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Gewicht | 11,7 kg |
| Vorm | Organisch |
| Lengte tafelblad | 140 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 140 cm |
Outdoor Organische Eettafel Urban Bloom 140cm
1.407,-
Productomschrijving
De ronde Urban Bloom 140Ø tafel brengt gezelligheid en stijl samen. Perfect voor diners in de open lucht of als designstuk in je eetkamer. Weerbestendig én sfeervol: een echte alleskunner.
Specificaties
| Artikelnummer | 213775 |
|---|---|
| Kleur | sandstone |
| Set | Enkel |
| Materiaal | IJzer, Acryl, betonmateriaal, vezel |
| Lengte | 140 cm |
| Breedte | 140 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Gewicht | 11,7 kg |
| Vorm | Organisch |
| Lengte tafelblad | 140 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 140 cm |









