Home Tuin Tuintafels Outdoor Organische Bijzettafel Urban Bloom 46 x 39cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
De Urban Bloom bijzettafel is compact en veelzijdig. Ideaal naast een loungeset of als subtiele toevoeging aan je interieur. Dankzij het duurzame ontwerp is deze tafel bestand tegen weer én stijltrends.
Specificaties
| Artikelnummer | 213777 |
|---|---|
| Kleur | sandstone |
| Set | Enkel |
| Materiaal | IJzer, Acryl, betonmateriaal, vezel |
| Lengte | 39 cm |
| Breedte | 47 cm |
| Hoogte | 47 cm |
| Gewicht | 18 kg |
| Vorm | Rechthoekig |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Richmond Interiors |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Outdoor Organische Bijzettafel Urban Bloom 46 x 39cm
344,-
In nabestelling
(verwacht 27/07/2026)
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
De Urban Bloom bijzettafel is compact en veelzijdig. Ideaal naast een loungeset of als subtiele toevoeging aan je interieur. Dankzij het duurzame ontwerp is deze tafel bestand tegen weer én stijltrends.
Specificaties
| Artikelnummer | 213777 |
|---|---|
| Kleur | sandstone |
| Set | Enkel |
| Materiaal | IJzer, Acryl, betonmateriaal, vezel |
| Lengte | 39 cm |
| Breedte | 47 cm |
| Hoogte | 47 cm |
| Gewicht | 18 kg |
| Vorm | Rechthoekig |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Richmond Interiors |








