Home Tuin Tuinstoelen Lougestoelen & Fauteuils Outdoor Loungestoel Dawson -Beige
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Lounge stoel Dawson in beige alpine heeft outdoor-geschikte stof, een gepoedercoat aluminium frame en quick-dry kussens voor langdurig comfort. Ook verkrijgbaar in greige alpine.
Specificaties
| Artikelnummer | 214241 |
|---|---|
| Kleur | beige alpine |
| Materiaal | Aluminium, 100% Polyester, olefine, polypropyleen, Pu Foam |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 72 cm |
| Gewicht | 19 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 100 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Outdoor Loungestoel Dawson -Beige
1.376,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Lounge stoel Dawson in beige alpine heeft outdoor-geschikte stof, een gepoedercoat aluminium frame en quick-dry kussens voor langdurig comfort. Ook verkrijgbaar in greige alpine.
Specificaties
| Artikelnummer | 214241 |
|---|---|
| Kleur | beige alpine |
| Materiaal | Aluminium, 100% Polyester, olefine, polypropyleen, Pu Foam |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 72 cm |
| Gewicht | 19 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 100 cm |










