Home Zitmeubels Banken Alle Banken Outdoor Loungebank Dawson – Beige
Productomschrijving
Bank Dawson in beige alpine heeft UV-bestendige outdoorstof, een roestvrij aluminium frame en high-density quick-dry kussens met waterproof inner cover. Luxe en duurzaam buitenmeubilair. Ook verkrijgbaar in greige alpine.
Specificaties
| Artikelnummer | 214245 |
|---|---|
| Kleur | beige alpine |
| Materiaal | Aluminium, 100% Polyester, olefine, polypropyleen, Pu Foam |
| Lengte | 99 cm |
| Breedte | 240 cm |
| Hoogte | 72 cm |
| Gewicht | 3,9 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 99 cm |
Outdoor Loungebank Dawson – Beige
2.728,-
Productomschrijving
Bank Dawson in beige alpine heeft UV-bestendige outdoorstof, een roestvrij aluminium frame en high-density quick-dry kussens met waterproof inner cover. Luxe en duurzaam buitenmeubilair. Ook verkrijgbaar in greige alpine.
Specificaties
| Artikelnummer | 214245 |
|---|---|
| Kleur | beige alpine |
| Materiaal | Aluminium, 100% Polyester, olefine, polypropyleen, Pu Foam |
| Lengte | 99 cm |
| Breedte | 240 cm |
| Hoogte | 72 cm |
| Gewicht | 3,9 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 99 cm |









