Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Hockers & Poefs Outdoor Hocker Dawson – Greige
Productomschrijving
De Dawson poef in greige alpine heeft UV-stabiele outdoorstof, een aluminium basis en quick-dry foam met waterproof inner cover. Ideaal als voetenbank of extra zitplek. Ook verkrijgbaar in beige alpine.
Specificaties
| Artikelnummer | 214244 |
|---|---|
| Kleur | greige alpine |
| Materiaal | Aluminium, 100% Polyester, olefine, polypropyleen, Pu Foam |
| Lengte | 77 cm |
| Breedte | 99 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 77 cm |
Outdoor Hocker Dawson – Greige
525,-
Productomschrijving
De Dawson poef in greige alpine heeft UV-stabiele outdoorstof, een aluminium basis en quick-dry foam met waterproof inner cover. Ideaal als voetenbank of extra zitplek. Ook verkrijgbaar in beige alpine.
Specificaties
| Artikelnummer | 214244 |
|---|---|
| Kleur | greige alpine |
| Materiaal | Aluminium, 100% Polyester, olefine, polypropyleen, Pu Foam |
| Lengte | 77 cm |
| Breedte | 99 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 77 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Charlotte Bouclé Taupe469,-Op voorraad 1-5 werkdagen








