Home Cyber Monday Outdoor Eetkamerstoel Riva – Taupe
Productomschrijving
De outdoor eetkamerstoel Riva biedt een stijlvolle en duurzame oplossing voor buiten dineren. Deze stoel is te bestellen in de kleuren beige en taupe, waardoor hij perfect past in iedere buitenruimte. Dankzij de gebruikte materialen is de stoel bestand tegen diverse weersomstandigheden en behoudt hij zijn luxe uitstraling. Elke stoel wordt geleverd met een beschermhoes, zodat je ze in de winter veilig kunt opbergen en jarenlang van hun comfort kunt genieten.
Specificaties
| Artikelnummer | 213207 |
|---|---|
| Kleur | Taupe |
| Set | Enkel |
| Materiaal | Aluminium, Kunststof, Textiel, olefine, Snel Drogend Schuim |
| Lengte | 68 cm |
| Breedte | 55 cm |
| Hoogte | 81 cm |
| Gewicht | 8 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 66 m |
Outdoor Eetkamerstoel Riva – Taupe
689,- Oorspronkelijke prijs was: 689,-.413,40Huidige prijs is: 413,40.
Productomschrijving
De outdoor eetkamerstoel Riva biedt een stijlvolle en duurzame oplossing voor buiten dineren. Deze stoel is te bestellen in de kleuren beige en taupe, waardoor hij perfect past in iedere buitenruimte. Dankzij de gebruikte materialen is de stoel bestand tegen diverse weersomstandigheden en behoudt hij zijn luxe uitstraling. Elke stoel wordt geleverd met een beschermhoes, zodat je ze in de winter veilig kunt opbergen en jarenlang van hun comfort kunt genieten.
Specificaties
| Artikelnummer | 213207 |
|---|---|
| Kleur | Taupe |
| Set | Enkel |
| Materiaal | Aluminium, Kunststof, Textiel, olefine, Snel Drogend Schuim |
| Lengte | 68 cm |
| Breedte | 55 cm |
| Hoogte | 81 cm |
| Gewicht | 8 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 66 m |














