Home Zitmeubels Eetkamerstoelen Alle eetkamerstoelen Outdoor Eetkamerstoel Nuba – Beige
Productomschrijving
Outdoor eetkamerstoel Nuba in beige alpine heeft handgeweven Olefin rope met hoge UV-stabiliteit, een aluminium frame en een quick-dry zitkussen met waterproof inner cover. Een luxe combinatie van vakmanschap en outdoor prestaties. Ook verkrijgbaar in greige alpine.
Specificaties
| Artikelnummer | 214527 |
|---|---|
| Kleur | beige alpine |
| Materiaal | Aluminium, Touw, 100% Polyester, olefine, Pu Foam |
| Lengte | 64 cm |
| Breedte | 58 cm |
| Hoogte | 82 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 64 cm |
Outdoor Eetkamerstoel Nuba – Beige
462,-
Productomschrijving
Outdoor eetkamerstoel Nuba in beige alpine heeft handgeweven Olefin rope met hoge UV-stabiliteit, een aluminium frame en een quick-dry zitkussen met waterproof inner cover. Een luxe combinatie van vakmanschap en outdoor prestaties. Ook verkrijgbaar in greige alpine.
Specificaties
| Artikelnummer | 214527 |
|---|---|
| Kleur | beige alpine |
| Materiaal | Aluminium, Touw, 100% Polyester, olefine, Pu Foam |
| Lengte | 64 cm |
| Breedte | 58 cm |
| Hoogte | 82 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Met armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 64 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Peter – Groen599,-Niet op voorraad











