Home Tuin Tuinstoelen Lougestoelen & Fauteuils Outdoor Draaifauteuil Nammos – Beige
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 213203 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Aluminium, Metaal, Textiel, olefine, sneldrogend schuim |
| Bijzonderheden | Inclusief beschermhoes |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 69 cm |
| Gewicht | 29 |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 100 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Outdoor Draaifauteuil Nammos – Beige
1.403,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 213203 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Aluminium, Metaal, Textiel, olefine, sneldrogend schuim |
| Bijzonderheden | Inclusief beschermhoes |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 69 cm |
| Gewicht | 29 |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Rugleuning | Met rugleuning |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 100 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Sharon Bouclé – Beige579,-Op voorraad 2-5 werkdagen
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Sharon Bouclé – Zand579,-Op voorraad 2-5 werkdagen













