Home Accessoires Spiegels Alle spiegels Organische Spiegel Alton 183 x 85cm kleur Brushed Gold
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 211207 |
|---|---|
| Kleur | Geborsteld Goud |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Glas, IJzer, MDF |
| Breedte | 85 cm |
| Hoogte | 183 cm |
| Gewicht | 20,4 |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 4 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Organische Spiegel Alton 183 x 85cm kleur Brushed Gold
554,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 211207 |
|---|---|
| Kleur | Geborsteld Goud |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Glas, IJzer, MDF |
| Breedte | 85 cm |
| Hoogte | 183 cm |
| Gewicht | 20,4 |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 4 cm |





