Home Cyber Monday Organische Sidetable Riva Eikenhout – 140 cm
Specificaties
| Artikelnummer | 211996 |
|---|---|
| Kleur | Natural |
| Materiaal | Eikenhout |
| Lengte | 140 cm |
| Breedte | 140 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Gewicht | 37,6 |
| Vorm | Organisch |
| Lengte tafelblad | 140 cm |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 40 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Organische Sidetable Riva Eikenhout – 140 cm
1.100,- Oorspronkelijke prijs was: 1.100,-.660,-Huidige prijs is: 660,-.
-40%
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 211996 |
|---|---|
| Kleur | Natural |
| Materiaal | Eikenhout |
| Lengte | 140 cm |
| Breedte | 140 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Gewicht | 37,6 |
| Vorm | Organisch |
| Lengte tafelblad | 140 cm |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 40 cm |







